Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 01:21
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Antoni Rachwał był najmłodszym uczestnikiem Turnieju Szachowego

W muzeum „Szachy Świata” w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu w sobotę (03.06) zorganizowany został Turniej Szachowy o Puchar Zamojskiego Klubu Szachowego.
Antoni Rachwał był najmłodszym uczestnikiem Turnieju Szachowego

Uczestnikami tego wydarzenia były dzieci ze szkół podstawowych. Najmłodszym zawodnikiem turnieju był 5-cio letni Antoni Rachwał, który na zajęcia szachowe uczęszcza do Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu.

POSŁUCHAJ

W turnieju udział wzięły 8-letnie zawodniczki.
POSŁUCHAJ

Zdaniem zawodniczek szachy rozwijają umysł dlatego do gry zachęcają wszystkich, którzy chcieliby dołączyć na zajęcia.
POSŁUCHAJ

Andrzej Czochra dodał, że niebawem, bo w dn. 17-18.06  (sobota, niedziela) na hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbędzie się II Międzynarodowy Turniej Szachowy Zamość Chess Cup 2023".
POSŁUCHAJ

Szczegółowych informacji na temat zbliżającego się wydarzenia udziela organizator Andrzej Czochra pod numerem telefonu: 606 966 403. Wszystkich szachistów serdecznie zachęcamy do zapisów.

Więcej o tych rozgrywkach kliknijPodziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Edyta 08.06.2023 11:14
Gratulacje Miłosz za wygraną ?

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A