Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Turniej tenisowy dla dorosłych z okazji 30-lecia ZTT KT Return

Zamojskie Towarzystwo Tenisowe Klub Tenisowy Return na kortach zorganizował dwudniowe (16-17.09) rozgrywki: dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizację wydarzenia wsparli partnerzy: Miasto Zamość i Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.
Turniej tenisowy dla dorosłych z okazji 30-lecia ZTT KT Return

Zamojskie Towarzystwo Tenisowe Klub Tenisowy Return w piątek (15.09) na hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji obchodził jubileusz 30-lecia działalności. Kliknij Kolejne dwa dni tego wyjątkowego wydarzenia (16-17.09) uczczono na sportowo na otwartych kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu, gdzie odbyły się tenisowe turnieje. Pierwszego dnia w sobotę (16.09) na sześciu kortach swoimi umiejętnościami mogli pochwalić się wszyscy młodzi klubowicze, bo dzieci i młodzież. Kliknij Dzień później, bo w niedzielę (17.09) korty oblegane były przez kobiety i mężczyzn, którzy prowadzili rozgrywki tenisowe na bardzo wysokim poziomie. Zawodnicy rozegrali mecze, które trwały kilka godzin, a to świadczy, że członkowie klubu mogą pochwalić się doskonałą techniką i taktyką gry. Anna Smyk prezes ZTT KT Return, która w kategorii kobiet zajęła pierwsze miejsce przyznała, że na turniej z okazji jubileuszu przybyło duże grono zawodników. 

Anna Smyk podkreśliła, że jej marzeniem jest zachęcenie zawodników do udziału w turniejach, a szczególnie kobiet. 

ZTT KT Return oferuje zajęcia grupowe i indywidualne dla: dzieci, młodzieży i dorosłych. Kadra wykwalifikowanych instruktorów prowadzi treningi dla wszystkich grup wiekowych. 

Zamojskie korty zlokalizowane są przy ul Studziennej 2 obok Parku Miejskiego, gdzie niedawno wybudowany został skatepark. Do dyspozycji zawodników dostępna jest świetnie wyposażona infrastruktura sportowa., czyli siedem kortów, które doświetlone są lampami typu led. W okresie wiosenno – letnim zawodnicy grą na karatach mogą się cieszyć się do późnych godzin wieczornych. Nowoczesny sprzęt sportowy, jakim dysponuje klub (rakiety i piłki) wypożyczane są zawodnikom nieodpłatnie. 

Anna Smyk dodała, że to co wyróżnia KT Return na tle innych klubów to nastrój jaki towarzyszy na zamojskich kortach.

Dużym zainteresowaniem wśród starszego grona zawodników cieszą się zajęcia dla dorosłych. Często na zajęcia zapisują się dorośli, którzy czas wolny po pracy chcą spędzić na sportowo. Treningi dostosowane są do poziomu umiejętności graczy, a godziny zajęć do czasu jakim dysponuje przyszły członek klubu. 

W dn. 23-24.09 na zamojskich kortach zorganizowany zostanie V Memoriał Jerzego Osoby kliknij 

Memoriał Jerzego Osoby jak co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, bo na to wydarzenie przyjeżdżają zawodnicy z całej Polski, a na jakich zasadach przyjmowane są zapisy?


Szczegółowych informacji na temat zapisów na zajęcia oraz zbliżający się Memoriał Jerzego Osoby można uzyskać w biurze KT Return pod nr tel. (84) 639 58 25 lub 665 708 060.

Więcej o klubie kliknij
 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A