Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Zapowiedzi diecezjalne 23 listopada

Na zapowiedzi diecezjalne zapraszamy w każdy czwartek o 14:20.
Zapowiedzi diecezjalne 23 listopada

 

2023-11-23

W tych zapowiedziach powiemy o finałach diecezjalnego Turnieju w Halowej Piłce Nożnej dla LSO, o święcie patronalnym Akcji Katolickiej, Mszy św. za zmarłych kapłanów, a także o Diecezjalnym Światowym Dniu Młodych. Zaprosimy także do modlitwy adoracyjnej w intencji wydarzeń w naszej diecezji.


2023-11-16

W tym wydaniu powiemy o rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego, zaprosimy na Niedzielę Radiową do parafii Rachanie, na obchody Światowego Dnia Ubogich do Spichlerza Brata Alberta w Zamościu, na zaduszki strażackie i chłopskie, a także na diecezjalny Dzień Młodych. Tradycyjnie zachęcimy do modlitwy w intencji diecezji.


2023-11-09

W tym wydaniu zapowiedzi zaprosimy na Niedzielę Radiową do parafii Podhorce i na Motowypominki do sanktuarium w Biłgoraju. Powiemy także o akcji "Zbieramy różańce" oraz nowych kalendarzach Katolickiego Radia Zamość. Jak zawsze zaprosimy także do modlitwy w intencji naszej diecezji.


2023-10-26

W tym wydaniu audycji powiemy m.in. o spotkaniu dla chorych i niepełnosprawnych w Klemensowie, o Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę. Powiemy także o Niedzieli Radiowej w parafii Tarnawatka i istocie modlitwy w intencji zmarłych w kontekście zbliżającego się wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych. Tradycyjne w programie pojawi się także zaproszenie do modlitwy w intencji diecezji.


2023-10-19

W tym wydaniu audycji powiemy m.in. o zbliżającym się Tygodniu Misyjnym, zaprosimy na warsztaty dla małżeństw, zapowiemy niedzielne liczenie wiernych oraz odwiedziny Katolickiego Radia Zamość w parafii w Różańcu. W programie także o zbliżającej się Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę i tradycyjne zaproszenie do modlitwy w intencji diecezji.


2023-10-12

W tym wydaniu audycji powiemy m.in. o zbliżającym się Dniu Papieskim, Mszy św. w intencji nauczycieli, o Dniu Dziecka Utraconego i o planowanych wydarzeniach w Liturgicznej Służbie Ołtarza. Zaprosimy także na diecezjalne obchody święta patronalnego Służby Zdrowia   Usłyszą Państwo także zaproszenie na "Niedzielę Radiową" w parafii Strzyżów. Tradycyjnie zaprosimy do modlitwy w intencji diecezji.


2023-10-05

W tym wydaniu zapowiedzi powiemy m.in. o wspomnieniu Matki Bożej Różańcowej, zaprosimy na spotkania formacyjne dla pań i na spotkania dla małżeństw. Powiemy o planowanych wydarzeniach w Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz o wykładzie z cyklu "Akademia Zamojska dla Rodziny". Tradycyjnie zaprosimy do modlitwy w intencji diecezji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A