Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Dom Pomocy Społecznej w Lubaczowie

Zapowiedzi diecezjalne 29 lutego

Na zapowiedzi diecezjalne zapraszamy w każdy czwartek o 14:20.
Zapowiedzi diecezjalne 29 lutego

 

 

 

2024-02-29

W zapowiedziach diecezjalnych m.om  informacja o śmierci śp. ks. kan. Romualda Bekiera, zaproszenie na wielkopostne zwołanie młodych Hebron, zaprosimy na Niedzielę Radiową do parafii Jeziernia oraz na Ekstremalną Drogę Krzyżową w rejonie tomaszowskim i zamojskim. Tradycyjnie zaprosimy także do modlitwy w intencji diecezji.


2024-02-22

W tym wydaniu zapowiedzi diecezjalnych powiemy o rekolekcjach dla środowiska trzeźwościowego oraz o Niedzieli Ad Gentes. Zaprosimy na Niedzielę Radiową do parafii Teratyn i tradycyjnie do modlitwy w intencji naszej diecezji.


2024-02-15

W dzisiejszych zapowiedziach diecezjalnych powiemy o spotkaniu modlitewnym w intencji Polski w sakntuarium w Krasnobrodzie, będzie apel o modlitwę w intencji trzeźwości Polaków, a także zaproszenie na rekolekcje środowiska trzeźwościowego. Zaprosimy na 28. edycję Sacrofilmu oraz zapowiemy jak na naszej antenie przeżywać będziemy okres Wielkiego Postu. Jak zawsze zaprosimy do modlitwy w intencji naszej diecezji.2024-02-08

W tym wydaniu zapowiedzi powiemy m.in. o wspomnieniu NMP z Lourdes i Światowym Dniu Chorego. Zapowiemy także zbliżający się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu i zaprosimy na Niedzielę Radiową do parafii w Nieliszu. Jak zawsze zaprosimy także do modlitwy w intencji diecezji.


2024-01-25

W zapowiedziach diecezjalnych powiemy o balu karnawałowym, na który zaprasza wspólnota Domowego Kościoła, zaprosimy na "Niedzielę Radiową" do parafii Werbkowice, powiemy o zbliżającym się Dniu Życia Konsekrowanego i tradycyjnie zaprosimy do modlitwy w intencji naszej diecezji.


2024-01-18 

W tym wydaniu zapowiedzi diecezjalnych powiemy o Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan, zaprosimy na podumowanie kolędowania misyjnego w diecezji, na Niedzielę Radiową do parafii w Niedrzwicy Dużej. Przybliżymy także założenia zbliżającej się Niedzieli Słowa Bożego. Tradycyjnie zaprosimy do modlitwy w intencji diecezji.


2024-01-11

Dziś w zapowiedziach zaprosimy na Niedzielę Radiową do parafii Sól, powiemy o podsumowaniu kolędowania misyjnego oraz o trwającym już okresie zwykłym roku liturgicznego. Jak zawsze, zaprosimy do modlitwy w intencji wszystkich wydarzeń diecezjalnych.


2024-01-04

W tym wydaniu zapowiedzi zaproszenia na Orszaki Trzech Króli i na Niedzielę Radiową do parafii Gorajec. Będzie też o kolędowaniu misyjnym oraz w parafii Łabunie. Zaprosimy także do modlitwy adoracyjnej w intencji naszej diecezji.


2023-12-28

W tym wydaniu zapowiedzi przede wszystkim o świętach liturgicznych. Powiemy o dzisiejszym święcie św. Młodzianków Męczenników, o oktawie Bożego Narodzenia i kończącej ją uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Zaprosimy także do modlitwy w intencji diecezji.


2023-12-14

W dzisiejszej audycji powiemy o Nowennie do Bożego Narodzenia, Niedzieli Gaudete, wizycie Katolickiego Radia Zamość w parafii Horodło. Powiemy także o rekolekcjach adwentowych dla rolników i pszczelarzy, spotkaniu przedświątecznym w Kurii Diecezjalnej w Zamościu oraz o świątecznej akcji "Paczka dla bliźniego". Tradycyjnie zaprosimy także do modlitwy w intencji diecezji.


2023-12-07

W kolejnych zapowiedziach diecezjalnych powiemy o jutrzejszym rozpoczęciu nowenny przed jubileuszem koronacji obrazu Matki Bożej Sokalskiej w Hrubieszowie, zaprosimy na Niedzielę Radiową w parafii Grodysławice, do włączenia się w zbiórkę do puszek dla Kościoła na Wschodzie,  do udziału w pielgrzymce pszczelarzy. Powiemy także o trwającej zbiórce darów dla potrzebujących, którą prowadzi Spichlerz Brata Alberta w Zamościu. Tradycyjnie zaprosimy do modlitwy w intencji diecezji.


2023-11-30

W tym wydaniu zapowiedzi diecezjalnych powiemy o uroczystościach załobnych śp. ks. Stanisława Zarosy, o święcie św. Andrzeja Apostoła, zbliżających się święcie patronalnym Ruchu Światło-Życie i Adwencie. Tradycyjnie zaprosimy także do modlitwy w intencji diecezji.


2023-11-23

W tych zapowiedziach powiemy o finałach diecezjalnego Turnieju w Halowej Piłce Nożnej dla LSO, o święcie patronalnym Akcji Katolickiej, Mszy św. za zmarłych kapłanów, a także o Diecezjalnym Światowym Dniu Młodych. Zaprosimy także do modlitwy adoracyjnej w intencji wydarzeń w naszej diecezji.


2023-11-16

W tym wydaniu powiemy o rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego, zaprosimy na Niedzielę Radiową do parafii Rachanie, na obchody Światowego Dnia Ubogich do Spichlerza Brata Alberta w Zamościu, na zaduszki strażackie i chłopskie, a także na diecezjalny Dzień Młodych. Tradycyjnie zachęcimy do modlitwy w intencji diecezji.


2023-11-09

W tym wydaniu zapowiedzi zaprosimy na Niedzielę Radiową do parafii Podhorce i na Motowypominki do sanktuarium w Biłgoraju. Powiemy także o akcji "Zbieramy różańce" oraz nowych kalendarzach Katolickiego Radia Zamość. Jak zawsze zaprosimy także do modlitwy w intencji naszej diecezji.


2023-10-26

W tym wydaniu audycji powiemy m.in. o spotkaniu dla chorych i niepełnosprawnych w Klemensowie, o Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę. Powiemy także o Niedzieli Radiowej w parafii Tarnawatka i istocie modlitwy w intencji zmarłych w kontekście zbliżającego się wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych. Tradycyjne w programie pojawi się także zaproszenie do modlitwy w intencji diecezji.


2023-10-19

W tym wydaniu audycji powiemy m.in. o zbliżającym się Tygodniu Misyjnym, zaprosimy na warsztaty dla małżeństw, zapowiemy niedzielne liczenie wiernych oraz odwiedziny Katolickiego Radia Zamość w parafii w Różańcu. W programie także o zbliżającej się Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę i tradycyjne zaproszenie do modlitwy w intencji diecezji.


2023-10-12

W tym wydaniu audycji powiemy m.in. o zbliżającym się Dniu Papieskim, Mszy św. w intencji nauczycieli, o Dniu Dziecka Utraconego i o planowanych wydarzeniach w Liturgicznej Służbie Ołtarza. Zaprosimy także na diecezjalne obchody święta patronalnego Służby Zdrowia   Usłyszą Państwo także zaproszenie na "Niedzielę Radiową" w parafii Strzyżów. Tradycyjnie zaprosimy do modlitwy w intencji diecezji.


2023-10-05

W tym wydaniu zapowiedzi powiemy m.in. o wspomnieniu Matki Bożej Różańcowej, zaprosimy na spotkania formacyjne dla pań i na spotkania dla małżeństw. Powiemy o planowanych wydarzeniach w Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz o wykładzie z cyklu "Akademia Zamojska dla Rodziny". Tradycyjnie zaprosimy do modlitwy w intencji diecezji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze