Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama naNOVO

Biłgoraj. Olimpiada przedszkolaków

4, 5 i 6-latki z siedmiu biłgorajskich przedszkoli rywalizowały ze sobą (26.04) podczas III Międzyprzedszkolnej Olimpiady Sportowej, która odbyła się na hali OSiR w Biłgoraju.
Biłgoraj. Olimpiada przedszkolaków

Pomysł zorganizowania takiej olimpiady zrodził się trzy lata temu w Katolickim Przedszkolu im. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju i jak wyjaśnia dyrektor placówki, Mieczysław Król, wydarzeniu przyświeca wiele ważnych celów:

POSŁUCHAJ

Dyrektor Król dodaje również, że wychowanie fizyczne jest niezwykle ważne na każdym etapie rozwoju człowieka:

POSŁUCHAJ

Podczas olimpiady przedszkolaki miały okazję sprawdzić się w wielu ciekawych konkurencjach, takich jak wyścigi, skoki, tor przeszkód czy slalom z ogromną piłką. Na zakończenie każda drużyna otrzymała pamiątkowe puchary i słodkie prezenty.
 

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu Pawłowi za często wypowiadane słowa na zakończenie mszy;, módlmy się za tych,którzy prosili Nas o modlitwę,którym modlitwę jesteśmy winni i którzy tej modlitwy teraz bardzo potrzebują . Nie jestem z tej parafii ,ale czasem bywam albo oglądam i bardzo jestem wdzięczna.I księdzu proboszczowi za wrażliwość na chorych.Niech dobry Bóg wynagrodzi.Data dodania komentarza: 20.04.2025, 19:29Źródło komentarza: Wielka Sobota - cisza, która prowadzi do światłaAutor komentarza: DiscoManiakTreść komentarza: Bardzo brakuje mi tej szkoły. Ciepła i przytulna...Data dodania komentarza: 18.04.2025, 21:04Źródło komentarza: Wieczornica w Hucie TarnawackiejAutor komentarza: WJRTreść komentarza: Z okazji ustanowienia Kapłaństwa życzymy wielu łask Bożych i siły Ducha Świętego w posłudze! 🙏 "Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i aby wasz owoc trwał.” Wspólnota w Jego rękuData dodania komentarza: 17.04.2025, 22:35Źródło komentarza: Msza Krzyżma w zamojskiej KatedrzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: Bardzo piękna i wzruszająca inscenizacja Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez Stowarzyszenie Moje NowosiółkiData dodania komentarza: 17.04.2025, 11:14Źródło komentarza: Misterium Męki Pańskiej w TelatynieAutor komentarza: AKTreść komentarza: Gratulacje Angelika !!!!Data dodania komentarza: 15.04.2025, 10:58Źródło komentarza: Biłgoraj. Świąteczny stół w ZSZiOAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: Bardzo fajna inicjatywa w tamtym roku skorzystałem tak że i w tym roku tak zrobię.Data dodania komentarza: 14.04.2025, 13:43Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne "ostatniej szansy" 2025. Dzień III