Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Menstyl

Festiwal "Śladami Singera" w Łaszczowie

Międzynarodowy Festiwal „Śladami Singera” zagościł w Łaszczowie, 18 lipca.
Festiwal "Śladami Singera" w Łaszczowie

W programie znalazło się słuchowisko radiowe Polskiego Radia „Sztukmistrz z Lublina”, spektakl szwedzkiego teatru „Albatross” pt. „W cieniu nienawiści rosną kwiaty”, a na zakończenie niesamowite widowisko w konwencji teatru ulicznego „Przyjaciele Sztukmistrza 2026”, z elementami nowego cyrku, akrobatyki powietrznej, teatru ognia, performancu i muzyką na żywo. Widowisko w Łaszczowie zostało zorganizowane wspólnie przez Burmistrza miasta, GOK oraz Stowarzyszenie „Czajnia”, w osobie Marcina Rechulicza. 

Choć program festiwalowy jest taki sam, w każdym miejscowości do której wędrują artyści miejsce, okoliczności i kontakt z publicznością sprawiają, że występ jest oryginalny, nie do powtórzenia. 

Forma teatru ulicznego, jaką prezentuje Festiwal Singera, sprawia, że wydarzenie staje się wyjątkowym przeżyciem. 

Na trasie Festiwalu „Śladami Singera” pozostało jeszcze kilka miejscowości: 20 lipca zagości w Biłgoraju, 21 lipca w Starym Dzikowie, a 22 lipca w Krasnobrodzie. 23 lipca w Lublinie przedstawiony zostanie Spektakl „Przyjaciele Sztukmistrza 2026" podczas Carnavalu Sztukmistrzów, który zakończy tegoroczną trasę festiwalu. Wstęp na pokazy jest wolny. Warto skorzystać, bo kolejna taka okazja nadarzy się dopiero za rok. 

Więcej o Festiwalu „Śladami Singera” usłyszą Państwo w środowym paśmie przedpołudniowym (22.07). Zapraszamy. 

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Zamoscianka Treść komentarza: Pani Zuzanna jest super specjalistą. Korzystamy z moim pieskiem z jej pomocy i nigdy nas nie zawiodła. Zawsze życzliwa, spokojna, cierpliwa. Data dodania komentarza: 1.07.2026, 14:24 Źródło komentarza: Zuzanna Denis Autor komentarza: Maria Lucyna Darda Treść komentarza: Dziękuję niezwykle sympatycznej Pani redaktor Annie Niderla-Kadach za profesjonalnie stawiane pytania i wyrozumiałość dla wyróżnionych osób, którym trema odbierała głos. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 21:55 Źródło komentarza: Zasłużeni dla Lubyczy Autor komentarza: Podpis Treść komentarza: Super!!!! NAJLEPSZA PANI Data dodania komentarza: 22.05.2026, 08:28 Źródło komentarza: Anna Łyś Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Pozdrowienia dla Pani Eweliny Data dodania komentarza: 10.05.2026, 13:42 Źródło komentarza: dr Ewelina Lilia Polańska Autor komentarza: Bogusława z Zamościa Treść komentarza: Bogu niech będzie dzięki za pontników Terespola Wyglądają jak kolorowe ptaki Przydało by się więcej takich zagorzałych pontników Można by było za rok połączyć siły. Wsteczny że z innych parafii dojadą potnicy. Wszystko w wolność dzieci Bożych - Amen Maryjo prowadź nas wszystkich wspólną drogą do Jezusa 💕 Święty Stanisławie patronie Polski módl się za nami i wypraszaj dla całego narodu potrzebne łaski przez serce Matki Bożej królowej Polski - Amen. 💓 💏 🤗 🙏 Idąc z Maryją nie pomylisz drogi!!!!! Zaśpiewajmy razem tą piękną pieśń i spotkajmy się za rok w Tereszpolu Szczęść Boże i Ave Maryja!!!!! 🕊️ 🤱 ❤️‍🔥 🙏 Data dodania komentarza: 8.05.2026, 12:49 Źródło komentarza: Tereszpol. Pielgrzymka do Górecka Kościelnego Autor komentarza: MM Treść komentarza: Piękna inicjatywa. Popieram. Data dodania komentarza: 5.05.2026, 20:23 Źródło komentarza: Ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi w Leżajsku