Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 3 października 2023 20:08
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

27.06 Siedliska. Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

27 czerwca krzyż ś.w Jana Pawła II nawiedził parafię w Siedliskach.
27.06 Siedliska. Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Gospodarz parafii, ks. Krzysztof Szynal, przywołał historię tego miejsca.

POSŁUCHAJ

W dniu nawiedzenia krzyża parafia świętowała podwójnie. Odbywał się tam również doroczny odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Do tego święta nawiązał w homilii bp pomocniczy diecezji Mariusz Leszczyński.

POSŁUCHAJ

Wierni w Siedliskach nieustannie doświadczają opieki i pomocy Matki Bożej.

POSŁUCHAJ

28 czerwca krzyż nawiedzi parafię w Lubyczy Królewskiej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Aniela 28.06.2017 14:55
Piękne wyznanie Pani Bożeno ! Jestem dumna z takich obywateli jak Pani ! Tak wspaniale wyznanie ! Jestem pełna podziwu ! Szczęść Boże !

Bożena 29.06.2017 14:07
Bóg zapłać Pani Anielo, jestem prostą kobieciną, nie spałam całą noc, tak bałam się krytyki,

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii