Leśne Radio z nagrodą Lasów Państwowych Adama Loreta

Podziel się:
Oceń:
01.06.2017, 12:14

Cykl audycji „Leśne Radio” emitowanych na antenie Katolickiego Radia Zamość dostrzeżono w konkursie „Dorocznej Nagrody Lasów Państwowych im. Dyrektora Adama Loreta”. Wyróżnienie przyznano w kategorii „Najlepsze zrealizowane przedsięwzięcie (zrealizowany zbiór przedsięwzięć) w zakresie popularyzacji, ochrony i doskonalenia trwale zrównoważonej gospodarki leśnej oraz modelu organizacyjno-prawnego polskiego leśnictwa".

Prestiżowe wyróżnienie z rąk dyrektora Generalnego Lasów Państwowych dra inż. Konrada Tomaszewskiego odebrała podczas obchodów Święta Lasu redaktor Małgorzata Godzisz. Uroczystość odbyła się w Jedlni-Letnisku pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Galeria zdjęć pod poniższym adresem:

http://www.radiozamosc.pl/wiadomosci/3435,lesne-radio-z-nagroda-lasow-panstwowych-adama-lore

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.