Oleszyce. VIII Konkurs recytatorski

  • 10.05.2019, 09:49
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Oleszyce. VIII Konkurs recytatorski Anna Pracało
W Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach (06.05) odbył się VIII Konkurs Recytatorski "W parach z podziałem na role".

Uczestniczyli w nim uczniowie Szkół Podstawowych. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań i zamiłowań czytelniczych, kształtowanie umiejętności zapamiętywania i pobudzanie aktywności uczniów.

Do współzawodnictwa stanęli uczniowie z Gminy Oleszyce i nie tylko, mówi Dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Oleszycach, Anna Gryniewicz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Recytowanie w duecie brzmi zdecydowanie interesująco.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani do recytacji, stwierdza Przewodniczący Jury, Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie, Tomasz Róg:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie wszyscy przybyli zostali obdarowani słodkościami, a najlepsi recytatorzy dyplomami i nagrodami książkowymi.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (5)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe