Dzień dziecka na sportowo

  • 30.05.2019, 08:48 (aktualizacja 31.05.2019, 14:32)
  • Małgorzata Zaręba
Dzień dziecka na sportowo
W najbliższą sobotę (1.06), kiedy przypada Dzień Dziecka zamojski OSiR zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do lat 18 na wydarzenie ph. „Dzień Dziecka na sportowo”. W tym dniu wiec z obiektów zamojskiego OSiR będzie można skorzystać bezpłatnie.

Darmowy wstęp upoważnia do skorzystania z siłowni obiektów kortów tenisowych, które znajdują się na terenie OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 oraz z basenu przy ul. Zamoyskiego 62A w Zamościu. Do aktywnego spędzenia dnia dziecko na sportowo zaprasza Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego OSiR-u.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na krytej pływalni można skorzystać z basenów i atrakcji wodnych typu; zjeżdżalnia, jacuzzi, bicze wodne i gejzery, a wszystkie dzieci z okazji święta otrzymają od OSiR-u także słodki upominek. Przypominamy, że obiekty sportowe OSiR czynne są codziennie w godz. 6.00 – 22.00.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe