Lubaczów. 4 Piesza Pielgrzymka do Nowin Horynieckich

  • 15.06.2019, 12:55
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. 4 Piesza Pielgrzymka do Nowin Horynieckich Ks. Mariusz Pastuszak
Już po raz czwarty z parafii pod wezwaniem Świętego Karola Boromeusza w Lubaczowie wyruszyła (15.06) pielgrzymka na uroczystości odpustowe ku czci Świętego Antoniego w Nowinach Horynieckich.

Proboszcz parafii, ksiądz Roman Karpowicz, wikariusz, ksiądz Marian Wyrwa i ponad stu pielgrzymów, o godzinie 6.00 rano wyruszyło spod kościoła parafialnego. Wspólna droga daje czas na spotkanie z Bogiem, mówi Proboszcz parafii pod wezwaniem Świętego Karola Boromeusza, ksiądz Roman Karpowicz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Idący tą drogą mają różne motywacje.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pojawiają się także różne intencje.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wiele osób pielgrzymuje po raz kolejny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na strudzonych pielgrzymów podczas postoju czekał bigos myśliwski, a u kresu drogi pątnicy mieli możliwość uzyskania odpustu zupełnego.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (20)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe