Biłgoraj. Zakończenie roku szkolnego

  • 19.06.2019, 12:18
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Zakończenie roku szkolnego
Dziś (19.06) ostatni dzień roku szkolnego 2018/2019, a dla uczniów rozpoczynają się wakacje.

Dzieci, młodzież i nauczyciele zebrali się na mszy św. w Sanktuarium  Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju, aby wspólnie podziękować Panu Bogu za doświadczenia minionego roku szkolnego. Ks. dziekan Witold Batycki zachęcał wszystkich do modlitwy dziękczynnej za miniony rok szkolny:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W homilii ks. Adam Malinowski zwrócił uczniom szczególną uwagę na to, aby dziś przyjrzeli się owocom swojej całorocznej pracy i zobaczyli, ile dali z siebie w tym czasie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po mszy św. uczniowie rozeszli się do swoich szkół po świadectwa, zaś społeczność Katolickiego Liceum im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju zgromadziła się w auli franciszkańskiej. Tam, wicedyrektor Maria Oleszek życzyła wszystkim radosnych wakacji:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Także uczniowie dziękowali swoim nauczycielom za pracę i trud włożony w nauczanie, a następnie, ze świadectwami w rękach wyruszyli na wakacyjny odpoczynek.

Joanna Ferens

Zdjęcia (49)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe