Karatecy rywalizują o Puchar Roztocza

  • 07.07.2019, 16:12 (aktualizacja 07.07.2019, 16:40)
  • Małgorzata Kryk
Karatecy rywalizują o Puchar Roztocza
Na zamojskim Rynku Wielkim w sobotę (06.07)najlepsi karatecy m.in. z Rumunii, Serbii, Włoch, Czech, Ukrainy, Anglii i Polski zaprezentowali się w X Pucharze Świata w Karate Tradycyjnym. Mieszkańcy miasta i turyści mogli podziwiać układy wszystkich konkurencji w karate, które rozgrywane są podczas Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata

W niedzielę (07.07) pod Ratuszem odbywa się Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Roztocza, który jak co roku poprzedziła Letnia Akademia Karate. Co roku obóz karateków odbywa się w Zwierzyńcu i Krasnobrodzie, a w tym roku odbył się w Zamościu. Treningi na obozie poprowadziła m.in. siedmiokrotna Mistrzyni Świata w Karate Tradycyjnym Justyna Marciniak, a jak rozpoczęła się jej przygoda z tą sztuką walki?

loadingŁaduję odtwarzacz...

O umiejętnościach jakie podczas Letniej Akademii Karate w Zamościu doskonalili zawodnicy powiedziała Justyna Marciniak, która jest także trenerką Kadry Narodowej juniorów.
loadingŁaduję odtwarzacz...

O pasji do karate powiedziały siostry z Tomaszowa Lubelskiego.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Skąd zrodziło się zainteresowaniu karate powiedziały zawodniczki lubelskiego KKT.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła Monika Ostrowska, aktualna mistrzyni Polski, Europy i Świata.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Mama Moniki z radością przyznała,że sukces córki jest zwieńczeniem posiadanych umiejętności.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Justyna Marciniak prowadzi na co dzień treningi w warszawskim klubie, a przygotowując juniorów do ME i MŚ ma duże doświadczenie w zakresie doskonalenia techniki karate, ale także zasad racjonalnego odżywania. Dlatego na Lubelszczyźnie prowadzi także fundacje „Zmieniamy życie”, której celem jest walka z otyłością. W dzisiejszej dobie cywilizacji dzieci i młodzież pochłania cyberprzestrzeń, dlatego rodzice powinni zaoferować swoim pociechom rożnego rodzaju formy spędzania czasu wolnego na sportowo.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdaniem Justyny Marciniak osoby, które chcą zredukować nadwyżkę swoich kilogramów mogą to osiągnąć tylko wtedy, gdy dietę połączą z aktywnością fizyczną.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzisiaj (07.07) od wczesnych godzin na Rynku Wielkim podczas Międzynarodowego Turnieju Karate Tradycyjnego o Puchar Roztocza gościmy dzieci i młodzież, a do oglądania układów karate zapraszamy wszystkich chętnych.

Rozmowa z Justyną Marciniak, siedmiokrotną Mistrzynią Świata w Karate Tradycyjnym na temat karate i racjonalnego żywienia.
loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe