IX edycja Festiwalu Folkowisko

  • 08.07.2019, 10:29 (aktualizacja 08.07.2019, 10:34)
  • Łukasz Kot
IX edycja Festiwalu Folkowisko
Muzyka, śpiew, warsztaty, kulinaria

IX edycja Festiwalu Folkowisko odbędzie odbywała się w dniach od 11 do 14 lipca w miejscowości Gorajec w gminie Cieszanów. Głównym celem organizacji Festiwalu jest popularyzacja kultury i tradycyj ludowej. W jego ramach odbędą się koncerty i recitale, warsztaty umiejętności tradycyjnych, pokazy teatralne, wieczory opowiadaczy i spotkania z podróżnikami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ponadto na przybyłych czekają koncerty grup Pablopawo i Ludziki, Żywiołak, Dziady kazimierskie. Z Chorwacji przyjedzie grupa Ogień zaś ze Lwowa Joryj Kłoc.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Festiwal Folkowisko to także specjały kuchni regionalnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Festiwal Folkowisko przeprowadzony zostanie pod hasłem “Dziady” przypominając wiejską tradycję opowieści przekazywanych przez wędrowców i łączonej z muzyką.

 

 

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe