Bezpłatne zajęcia dla dzieci

  • 12.07.2019, 11:53 (aktualizacja 12.07.2019, 12:57)
  • Małgorzata Kryk
Bezpłatne zajęcia dla dzieci
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu w okresie wakacyjnym realizuje coroczne turnusy dla dzieci ph. "Zachowaj trzeźwy umysł – sportowe wakacje 2019”.

Są to bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla sześćdziesięciu najmłodszych mieszkańców miasta. Zajęcia podobnie jak w roku ubiegłym podzielone są na dwa turnusy. Pierwszy odbył się w dn. 1-12.07, a drugi odbędzie się w na początku przyszłego tygodnia, bo dn. 15-26.07.

loadingŁaduję odtwarzacz...


W projekcie przewidziano zajęcia wychowawczo-profilaktyczne oraz wycieczki edukacyjno–poznawcze. Co obejmują wakacyjne turnusy powiedziała Małgorzata Kierepka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Projekt pn. „Zachowaj trzeźwy umysł – sportowe wakacje 2019” dofinansowany jest ze środków Miasta Zamość w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe