Wnioski o 'Dofinansowanie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”

  • 10.09.2019, 11:17 (aktualizacja 10.09.2019, 11:30)
  • Łukasz Kot
Wnioski o 'Dofinansowanie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”
Każda z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych może otrzymać dofinansowanie w wysokości 5 tys zł

10 września jest ostatnim dniem przyjmowania wniosków o 'Dofinansowanie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych” w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu. Poprzez nowelizację ustawy o ochronie przeciwpożarowej, która weszła w życie w dniu 14 sierpnia 2019 roku, zostanie dofinansowanych wiele działań.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Każda z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych może otrzymać dofinansowanie w wysokości 5 tys zł. - mówi młodszy brygadier Andrzej Szozda Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarowej w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przedstawiciele jednostek OSP chcący skorzystać z dofinansowania muszą zgłosić się z wypełnionym wstępnie komputerowo lub odręcznie wnioskiem, wniosek powinny składać osoby uprawnione do reprezentowania OSP zgodnie z Krajowym Rejestrem Sądowym (najczęściej Prezes lub Wiceprezes i Skarbnik), zabrać ze sobą nr konta (wydruk z banku, wyciąg), pieczątki (jeżeli są) i dokumenty tożsamości.

 

 

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe