Mundurowi zatrzymali sfałszowane dokumenty

  • 11.09.2019, 09:52 (aktualizacja 11.09.2019, 10:04)
  • Małgorzata Zaręba
Mundurowi zatrzymali sfałszowane dokumenty Straż graniczna
Najczęściej fałszowanymi dokumentami na przejściach granicznych są: „oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy…..”, paszporty, wizy, dowody rejestracyjne pojazdów, polisy ubezpieczeniowe, zezwolenia na pobyt oraz prawa jazdy.

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Hrebennem w poniedziałek (09.09) zatrzymali podczas odprawy granicznej obywatelkę Dominikany, która przedstawiła do kontroli granicznej fałszywą kartę pobytu. O zaistniałym zdarzeniu powiedział porucznik SG, Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy komendanta NOSG.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, w swej codziennej służbie, podczas prowadzonych kontroli granicznych, ujawnili w tym roku ponad 500 fałszerstw różnych dokumentów.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe