Dni Kultury Chrześcijańskiej w Zamościu 2019

  • 04.10.2019, 11:07
  • Joanna Suszko
Dni Kultury Chrześcijańskiej w Zamościu 2019
Począwszy od najbliższej niedzieli (06.10) do końca października w Zamościu odbywać się będą Dni Kultury Chrześcijańskiej.

Organizatorem wydarzenia jest Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu we współpracy z parafią katedralną w Zamościu. Dotychczasowy tydzień kultury zamienił się w Dni Kultury Chrześcijańskiej – wyjaśnia Ewa Krupa, koordynator Dni Kultury Chrześcijańskiej z Młodzieżowego Domu Kultury.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Hasłem tegorocznych Dni Kultury Chrześcijańskiej są słowa „Dzielmy się wiarą jak chlebem”. W programie znalazły się warsztaty, spektakle, spotkania poetycko-literackie, koncerty, sympozja, a także już tradycyjnie Konkurs Piosenki Religijnej „Moja wiara, moja miłość”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dni Kultury Chrześcijańskiej rozpocznie w niedzielę (06.10) Msza św. w zamojskiej katedrze. Zaprasza proboszcz parafii katedralnej, współorganizator wydarzenia, ks. Robert Strus.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że Mszę św. na rozpoczęcie Dni Kultury Chrześcijańskiej z zamojskiej katedry będziemy transmitować na antenie Katolickiego Radia Zamość, które jest patronem medialnym tej inicjatywy. Na naszej stronie znajdą Państwo także plakat ze szczegółowym programem.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe