„Niebiańskie szachy – walka dobra ze złem”

  • 16.10.2019, 12:55 (aktualizacja 16.10.2019, 13:21)
  • Małgorzata Kryk
„Niebiańskie szachy – walka dobra ze złem”
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu w ramach kultury chrześcijańskiej zaprasza w najbliższą niedzielę (20.10) na spektakl Żywych Szachów ph. „Niebiańskie szachy – walka dobra ze złem”.

Widowisko szachowe będzie widoczne z daleka ponieważ na płycie zamojskiego Rynku Wielkiego stanie duża szachownica, a na niej dzieci przebrane w stroje aniołków i diabełków. Kto weźmie udział rozgrywkach szachowych?

loadingŁaduję odtwarzacz...


Autorem partii z podkładem dźwiękowym jest nauczyciel zajęć teatralnych z zamojskiego Młodzieżowego Domu Kultury.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Andrzej Czochra zaprasza osoby zainteresowane do obejrzenia pojedynków szachowych na żywo.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Szachy cieszą się dużym powodzeniem w środowisku młodzieży szkolnej. Dlatego systematycznie zajęcia z gry w szachy odbywają się w MDK w Zamościu, a prowadzi je doświadczony szachista Andrzej Czochra.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe