Wójtowianie nagrywają trzecią płytę

  • 06.11.2019, 21:57
  • Ewa Monastyrska
Wójtowianie nagrywają trzecią płytę Mariola Czapla
W październiku krasnobrodzki zespół folklorystyczny Wójtowianie rozpoczęli nagrywanie płyty.

Zespół folklorystyczny Wójtowianie z Krasnobrodu nagrywa kolejną płytę. Choć nagrania odbywały się w Krasnobrodzkim Domu Kultury w październiku, to ostatnie szlify trwają. O kulisach nagrań powiedziała członkini zespołu, Alicja Parkitny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Co będzie znajdowało się na najnowszej płycie i kiedy będzie można się jej spodziewać? 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Płyta powstaje w związku z realizacją projektu Wsparcie aktywności kulturalnej mieszkańców gminy Krasnobród. Z tego też powodu płyty zespołu Wójtowianie nie będzie można nabyć drogą handlową.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Całkowita wartość projektu, to kwota 17 030,00 zł, w tym dofinansowanie 15 327,00 zł, wkład własny Krasnobrodzkiego Domu Kultury to 1 703,00 zł. Sesję zdjęciową wykorzystaną do powstającej płyty wykonała dyrektor Krasnobrodzkiego Domu Kultury, Mariola Czapla

Ewa Monastyrska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe