Biłgoraj. Nowy plac zabaw

  • 08.11.2019, 06:26
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Nowy plac zabaw
Na Osiedlu Sitarska - Kępy w Biłgoraju został otwarty (07.11) nowoczesny plac zabaw dla dzieci.

Inicjatywa została zrealizowana przez Grupę Nieformalną ‘Sitarska’, która już trzy lata temu doprowadziła do stworzenia przy ul. Poniatowskiego mini siłowni zewnętrznej. Teraz siłownię uzupełnia również plac zabaw dla najmłodszych – wyjaśnia w rozmowie Halina Maciocha:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uzupełnieniem siłowni i placu zabaw na Osiedlu Sitarska są ławki, stojaki rowerowe oraz tablica ze szlakami turystycznymi prowadzącymi z Biłgoraja.

Inicjatywę wsparły cztery programy: Decydujesz - pomagamy’ Tesco, Fundusz Działaj Lokalnie i program Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz wsparcie Gminy Miasta Biłgoraj i Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej.

Joanna Ferens

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe