Rozgrywki kadetów

  • 14.11.2019, 08:58 (aktualizacja 14.11.2019, 11:29)
  • Małgorzata Kryk
Rozgrywki kadetów
Na hali tenisowej zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu przez trzy dni, bo od piątku do niedzieli (15-17.11) zaplanowano Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów.

W rozgrywkach wezmą udział dzieci do lat 16, a więc reprezentanci KT Return Zamość i zawodnicy, którzy do naszego miasta przyjadą z terenu całej Polski. Najlepszym zawodnikom jak zawsze wręczone będą nagrody rzeczowe oraz puchary, medale i dyplomy. Organizatorem turnieju jest KT Return Zamość. Rozgrywki potrwają do wieczora, zatem zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania na halę tenisową zamojskiego OSiR. Kolejnym wydarzeniem tenisowym będzie grudniowy Ogólnopolski Turniej Seniorów i Amatorów o puchar właściciela Galerii Mody. To wydarzenie zaplanowano w dn. 14-15.12 także na hali tenisowej.
 

 


 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe