Lider Wiedzy i Ochrony Środowiska

  • 05.12.2019, 11:27 (aktualizacja 05.12.2019, 11:37)
  • Ewelina Michalska
Lider Wiedzy i Ochrony Środowiska fot. Ewelina Michalska
Wczoraj (04.12) w Centrum Kultury Filmowej w Zamościu, miała miejsce gala wręczenia stypendiów, przyznanych w wyniku programu stypendialnego pn 'Lider Wiedzy i Ochrony Środowiska', dla młodzieży i nauczycieli szkół ponadpodstawowych z województwa lubelskiego.

O idei programu stypendialnego mówi w rozmowie z naszym radiem Grzegorz Grzywaczewski - Zastępca Prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jedną ze stypendystek jest Małgorzata Abramik z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie. W rozmowie z nami tłumaczy, jakie działania na rzecz środowiska podjęła.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na gali obecna była także Teresa Misiuk- Lubelski Kurator Oświaty.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ewelina Michalska

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe