Podsumowanie działalnośc sportowej

  • 12.12.2019, 10:43 (aktualizacja 12.12.2019, 11:04)
  • Małgorzata Zaręba
Podsumowanie działalnośc sportowej
Posiedzenie Prezydium Rady Powiatowej i Miejskiej Zrzeszenia LZS odbędzie się w najbliższy poniedziałek (16.12), by podsumować rok swojej działalności.

Spotkanie członków, sympatyków i gości związanych ze sportem odbędzie się o godz. 11,00 w sali konferencyjnej Starostwa powiatowego przy ul. Przemysłowej 4 w Zamościu. Przedświąteczne posiedzenie Powiatowego i Miejskiego Zrzeszenia LZS połączone będzie ze spotkaniem opłatkowym. Na czym polega działalność Powiatowego i Miejskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu poinformował wiceprzewodniczący Rady Powiatowej LZS w Zamościu Krzysztof Pszenniak.

loadingŁaduję odtwarzacz...


W programie obrad zaplanowano; podsumowanie działalności Powiatowego i Miejskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w 2019 roku, a więc wręczenie wyróżnień i podziękowań. Podczas spotkania podziękowania zostaną złożone instytucjom i sponsorom LZS-ów, którzy czynnie wspierają działalność sportową na ternie powiatu zamojskiego. Na zakończenie obrad poznamy także kalendarz zbliżających się wydarzeń sportowych na przyszły rok, a spotkanie zakończył wspólny opłatek.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe