Biłgoraj. Kolędowanie ze św. Janem Pawłem II

  • 05.01.2020, 20:03
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Kolędowanie ze św. Janem Pawłem II
Już po raz drugi w kościele pw. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju odbyło się (05.01) Kolędowanie ze św. Janem Pawłem II.

Organizator wydarzenia, ks. Krystian Bordzań podkreślał, iż kolędy zajmują wyjątkowe miejsce w roku liturgicznym i w polskiej tradycji:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kolędowanie poprowadził zespół KOLĘDANOVA ze Szczecina. Kierownik zespołu, Michał Starkiewicz wyjaśniał, dlaczego akurat kolędy stały się centrum utworzenia tej grupy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z kolei Maciej Ścibor tłumaczył, jakie znaczenie mają kolędy w jego życiu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Druga część wydarzenia odbędzie się 26 stycznia o godz. 14:00, kiedy z koncertem wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Majdanu Sieniawskiego. Organizatorami wydarzenia byli Parafia św. Jana Pawła II w Biłgoraju oraz Fundacja Gaudium et Spes. Kolędowanie wpisane jest w obchody 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.

Joanna Ferens

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe