Lubaczów. Zakończenie nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności

  • 20.01.2020, 13:02
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Zakończenie nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności Ks. Michał Moń
W lubaczowskiej Konkatedrze zakończyło (17.01) się nawiedzenie Obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności.

Przez sześć dni przed tym obrazem modlili się Ludzie Pracy zrzeszeni w NSZZ Solidarności z terenu Powiatu Lubaczowskiego, Pracownicy Oświaty, Pracownicy Służby Zdrowia, Służby Mundurowe Leśników i Straży Pożarnej. Polecano Bogu różne intencje, intencje ludzi pracujących, a szczególnie intencję naszej Ojczyzny - Polski, mówi kapelan Solidarności Ziemi Lubaczowskiej, Ksiądz Andrzej Stopyra:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ta prośba o wolność Polski była zawsze składana przez serce Maryi, Częstochowskiej Pani, stwierdza przewodniczący Eucharystii Biskup Mariusz Leszczyński:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pomocą w walce o wolność były zawsze ideały Solidarności, dodaje w homilii Ksiądz Biskup:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Obraz Matki Bożej Robotników Solidarności po zakończeniu nawiedzenia Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej rozpoczął peregrynację po Diecezji Rzeszowskiej.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe