Biłgoraj. Ferie z karate

  • 24.01.2020, 12:43
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Ferie z karate
Przez całe ferie na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbywały się zajęcia karate skierowane do dzieci i młodzieży. 23 stycznia ‘Ferie z karate’ uroczyście podsumowano.

Wydarzenie wpisało się również w realizację ogólnopolskiego programu ‘Sportowy talent’, o czym informował mistrz sensei Andrzej Maciejewski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W programie wydarzenia znalazły się m. in. trening z mistrzem senseiem Andrzejem Maciejewskim 4 Dan, pokazy mistrzów Europy i świata, egzaminy na stopień 9 kyu dla uczestników programu ‘Sportowy Talent’, wręczenie dyplomów potwierdzających zdanie egzaminu i budo passów, podsumowanie i wręczenie dyplomów uczestnikom programu ‘Sportowy Talent’ oraz gry i zabawy sportowe. Nie zabrakło konkursów z nagrodami i uroczystego wręczenia Paszportów Karate Tradycyjnego.

Joanna Ferens

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe