Biłgoraj. Zaprzysiężenie rady parafialnej

  • 26.01.2020, 19:17
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Zaprzysiężenie rady parafialnej
Na początku bieżącego roku zostały przeprowadzone wybory do nowych Rad Duszpastersko-Ekonomicznych, zwanych potocznie Radami Parafialnymi. Obecnie w parafiach trwają zaprzysiężenia nowo wybranych członków poszczególnych rad.

W Sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju w skład nowej rady weszło osiemnaście osób i w niedzielę, 26 stycznia, złożyli oni swoje przyrzeczenia.

Rada parafialna to osoby, których roli nie sposób przecenić – podkreślał proboszcz parafii św. Marii Magdaleny, ks. dziekan Witold Batycki:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Chcemy pomóc księdzu proboszczowi i działać dla wspólnego dobra naszej parafii – tłumaczyli Grzegorz Różański i Irena Bieniarz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto dodać, że członkami rady mogą być tylko praktykujący katolicy, którzy przyjęli sakrament bierzmowania i są znani z nienagannych zasad moralnych. Nowo wybrani radni będą sprawować tę funkcję przez najbliższe pięć lat.

Joanna Ferens

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe