Konferencja przyrodnicza w Biłgoraju

  • 04.11.2016, 12:28 (aktualizacja 04.11.2016, 13:33)
  • Joanna Ferens
Konferencja przyrodnicza w Biłgoraju
3 listopada w Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju odbyła się X Konferencja "Dziedzictwo Przyrodniczo - Kulturowe Puszczy Solskiej i Roztocza".

W organizację konferencji włączyli się obok Zespołu Szkół Leśnych, Nadleśnictwo Biłgoraj, PTTK Oddział w Biłgoraju oraz Polski Klub Ekologiczny. 


Dyrektor ZSL w Biłgoraju, Barbara Serafin wyjaśniła, czym różniła się ta edycja od poprzednich:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorzy od początku mają również wyznaczone cele do realizacji:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas konferencji poruszano takie tematy jak: gospodarka leśna w Lasach Państwowych jako ważny element zrównoważonego rozwoju,  ‘Parki krajobrazowe Puszczy Solskiej i Roztocza w 40-lecie istnienia parków krajobrazowych", a także omówiono miejsca pamięci narodowej na terenie Nadleśnictwa Biłgoraj. Sesja terenowa po zakątkach przyrodniczych Radzięcina i Szczebrzeszyna uzupełniła część wykładową.

Patronat honorowym nad konferencja objął Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie Jerzy Sądel.
 

Joanna Ferens

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe