Części samochodowe w rękach policji

  • 11.03.2020, 10:01 (aktualizacja 11.03.2020, 11:29)
  • Małgorzata Zaręba
Części samochodowe w rękach policji
Funkcjonariusze Straży Granicznej oraz Policji odzyskali części samochodowe o wartości miliona złotych.

Skradzione części samochodowe odzyskali mundurowi z grup dochodzeniowo-śledczych z komend policji w Bielsku-Białej, Bytomiu i Gliwicach, policjanci z katowickiego oddziału prewencji, a także Funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Hrebennem. Części samochodowe pochodziły ze skradzionych samochodów, które zostały utracone na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii. Części samochodowe mundurowi znaleźli na na terenie polskich firm oraz na giełdzie samochodowej w Gliwicach, o czym poinformował porucznik SG, Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy komendanta NOSG.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Części samochodowe wywożone były na Ukrainę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu tarnogórskiego w wieku 44 i 45 lat. Sąd Rejonowy w Bytomiu, na wniosek Prokuratury Rejonowej w Bytomiu, zastosował wobec zatrzymanych mężczyzn 3-miesięczny areszt. Dalsze postępowania w sprawie prowadzą wydziały kryminalne z Bielska-Białej, Bytomia i Gliwic.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe