Zaproszenie do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

  • 20.03.2020, 09:35 (aktualizacja 20.03.2020, 15:22)
  • Joanna Suszko
Zaproszenie do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego
25 marca w uroczystość Zwiastowania NMP w Kościele obchodzimy Dzień Świętości Życia.

Jego celem jest budzenie wrażli­wości na sens i wartość ludzkiego życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Od wielu lat jest to także okazja do złożenia deklaracji podjęcia dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego do czego zachęca ks. Maciej Lewandowski, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Diecezjalnej w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W czasie zakończenia Diecezjalnego Jerycha Różańcowego w Tomaszowie Lubelskim 25 marca o godz. 17.00 ksiądz biskup uroczyście odczyta treść przyrzeczenia. Ks. Lewandowski zachęca do duchowej łączności.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na czym polega Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Deklarację duchowej adopcji powinno się składać w uroczysty sposób, ale można to zrobić także indywidualnie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że na stronie diecezjalnego duszpasterstwa rodzin www.rodzina.zamojskolubaczowska.pl można wypełnić formularz i tym samym złożyć deklarację duchowej adopcji. Znajdą tam Państwo także wszystkie szczegóły na temat tego modlitewnego dzieła.

Joanna Suszko

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe