Pierwsze sukcesy akcji "Walczymy o Zamość"

  • 09.04.2020, 10:08
  • Anna Niderla-Kudach
Pierwsze sukcesy akcji "Walczymy o Zamość" Walczymy o Zamość
Pierwsze środki ochrony osobistej zostały przekazane do placówek opieki zdrowotnej Zamościa i okolic. Walka o Zamość trwa dalej.

Zamościanie nie pozostają bierni w obliczu epidemii koronawirusa. Trwa akcja „ Walczymy o Zamość” organizowana przez Fundację Nowe Życie, działającą przy zamojskiej Wspólnocie W JEGO RĘKU. Akcja polega na wsparciu lokalnej służby zdrowia poprzez organizowanie środków ochrony osobistej dla personelu medycznego - mówi pani Katarzyna, koordynator akcji:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzięki ofiarności darczyńców pomoc przybrała już konkretną formę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Potrzeby są zaspokajane w takim zakresie, w jakim pozwalają na to spływające fundusze. A ludzi dobrej woli w naszym regionie nie brakuje.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Postępy akcji „Walczymy o Zamość” możemy na bieżąco śledzić w mediach społecznościowych i na stronie internetowej. Gdzie szukać informacji?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej informacji o akcji „Walczymy o Zamość” znajdą Państwo na stronie walczymyozamosc.pl

Anna Niderla-Kudach

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe