Prace postępują

  • 08.05.2020, 12:23 (aktualizacja 08.05.2020, 12:29)
  • Małgorzata Zaręba
Prace postępują
W Zamościu na ulicach: Lubelskiej Piłsudskiego, Wiejskiej i Wojska Polskiego nadal prowadzone są prace, gdzie skrzyżowanie zostanie przekształcone w rondo. Co się poprawi?

Na głównych i dojazdowych ulicach położony  będzie nowy asfalt, a komfort jazdy odczują przede wszystkim kierowcy, którzy często pokonują trasę z Zamościa do Lublina oraz do Warszawy. Większość prac na ul. ul. lubelskiej zostało już wykonane, a niebawem jako piesi i rowerzyści skorzystamy z chodników oraz ciągów pieszo – rowerowych. Obecne prace przy budowie kanalizacji deszczowej odbywają się w obrębie skrzyżowania u zbiegu ulic  Wojska Polskiego i Wiejskiej. W ramach przebudowy ulicy Lubelskiej zostanie wykonana sieć monitoringu wizyjnego, która będzie włączona do miejskiego Centrum Monitoringu. Pojawią się również nowe ławki i wiaty przystankowe. Zakończeni tego  przedsięwzięcia zaplanowano na wrzesień. Apelujemy o zachowanie ostrożności w pobliżu prowadzonych remontów.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe