Zmieniła tożsamość

  • 21.05.2020, 09:43
  • Małgorzata Zaręba
Zmieniła tożsamość straż graniczna
Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki w Hrebennem w poniedziałek (18.05) zatrzymali kobietę, która próbowała nielegalnie dostać się do Polski.

Do zatrzymania doszło na terenie dpg. w Hrebennem, na kierunku wjazdowym do Polski, gdzie obywatelka Ukrainy nielegalnie próbowała wjechać do Polski.51 – letnia kobieta z zakazem wjazdu na terytorium RP, postanowiła zmienić swoje dane personalne. Z wyrobionym na nowe imię i nazwisko paszportem stawiła się do odprawy granicznej. W czasie prowadzonych czynności kontrolnych, mundurowi ustalili jednak wcześniejsze dane podróżnej oraz fakt, iż jest ona osobą niepożądaną na terytorium Polski. W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze dotyczące próby przekroczenia granicy państwowej wbrew przepisom. Po zakończeniu czynności administracyjnych i procesowych, cudzoziemka wróciła na terytorium Ukrainy.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe