Trwają remonty

  • 26.05.2020, 09:31 (aktualizacja 26.05.2020, 09:38)
  • Małgorzata Zaręba
Trwają remonty
W Zamościu na ulicach: Lubelskiej Piłsudskiego, Wiejskiej i Wojska Polskiego nadal prowadzone są prace, gdzie skrzyżowanie zostanie przekształcone w rondo. Kierowcy w pobliżu remontów powinni zwolnić, ale po zakończeniu prac komfort jazdy odczują przede wszystkim mieszkańcy pobliskich osiedli jak również kierowcy, którzy często pokonują trasę z Zamościa do Lublina oraz do Warszawy.

Większość prac na ul. ul. Lubelskiej już wykonano, bowiem dla pieszych powstały nowe chodniki, a dla rowerzystów ścieżki. W ramach przebudowy ulicy Lubelskiej zostanie wykonana sieć monitoringu wizyjnego, która będzie włączona do miejskiego Centrum Monitoringu. Pojawią się również nowe ławki i wiaty przystankowe. Zakończeni tego  przedsięwzięcia zaplanowano na wrzesień. Apelujemy o zachowanie ostrożności w pobliżu prowadzonych remontów.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe