Rowerem z Zamościa do Nielisza

  • 28.05.2020, 11:31
  • Małgorzata Zaręba
Rowerem z Zamościa do Nielisza
Jako rowerzyści na drogach przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa.

Z uwagi na ładną pogodę na drogach możemy spodziewać się większej liczby rowerzystów. Pamiętajmy, że słoneczna pogoda sprzyja wyprawom rowerowym. W ostatnim czasie dużym powodzeniem cieszy się nowa ścieżka rowerowa przy wyremontowanej drodze wojewódzkiej nr 835 z Sitańca do Nielisza. Trasa wykonana jest z asfaltu, a ścieżkę od jezdni oddzielają bariery ochronne. Z bezpiecznej trasy chętnie korzystają dorośli oraz rodziny z dziećmi, zwłaszcza w weekendy. Rowerzyści powinni jednak pamiętać o odpowiednim wyposażeniu roweru w elementy odblaskowe i oświetlenie, o czym informuje podinsp. Tomasz Halinowski, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypominamy, że w terenie niezabudowanym rowerzyści zobowiązani są oprócz oświetlenia posiadać w widocznym miejscu elementy odblaskowe.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe