Dziś odpust w Radecznicy

  • 13.06.2020, 18:20
  • Joanna Mazurek
Dziś odpust w Radecznicy
Radecznica, prawdopodobnie jedyne miejsce objawień św. Antoniego w świecie, to miejscowość, która na dwudniowych uroczystościach odpustowych zgromadziła wiernych czcicieli świętego z Padwy.

Modlili się przy tzw. źródłach św. Antoniego, święcili też zgodnie ze zwyczajem lilie. Uroczystości rozpoczęły się już wczoraj, ale suma odpustowa sprawowana była w dniu dzisiejszym. Eucharystii przewodniczył i Słowo Boże wygłosił biskup pomocniczy diecezji kamienieckiej Jan Niemiec.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Tylko miłość może coś zmienić – podkreślał ksiądz biskup.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickie Radio Zamość przeprowadziło transmisję Mszy św. odpustowej z Radecznicy. Przypominamy,że w każdy wtorek zapraszamy Państwa na transmisję Mszy św. z bazyliki objawień św. Antoniego w Radecznicy. Początek o godz. 18.00.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe