Wsparcie dla OSP w Tyszowcach

  • 15.06.2020, 17:40 (aktualizacja 16.06.2020, 07:59)
  • Justyna Przeszło/Joanna Suszko
Wsparcie dla OSP w Tyszowcach fot. pixabay.com
W niedzielę (14.06) wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski wraz z wicewojewodą lubelskim Bolesławem Gzikiem odwiedził gminę Tyszowce, która szczególnie ucierpiała podczas czwartkowej (11.06) wichury.

W trakcie spotkania z burmistrzem i komendantem miejscowej OSP, wiceminister złożył podziękowania dla druhów ochotników, którzy likwidowali skutki burzy. Mówi burmistrz Tyszowiec, Andrzej Podgórski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Burmistrz Tyszowiec będzie wnioskował do wojewody o pomoc w sprawie szacowania strat po burzy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas spotkania rozmawiano również o wparciu dla OSP Tyszowce, która od kilku lat stara się o nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Wszystko wskazuje na to, że strażacy niebawem doczekają się nowego sprzętu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Strażacy z OSP Tyszowce to kolejna z wielu drużyn, którą wspiera Fundusz Sprawiedliwości.

 

Justyna Przeszło/Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe