Jeden tydzień dwa mistrzostwa Suchowiczteam

  • 25.06.2020, 14:23
  • Małgorzata Kryk
Jeden tydzień dwa mistrzostwa Suchowiczteam
Młodziczki 19 czerwca, a juniorki 23 czerwca. UKP Suchowiczteam zdobyły Mistrzostwo Województwa LZS w Turnieju Piłkarska Kadra Czeka (2005 i mł) i również awansowały na Finały ogólnopolskie, które odbędą się w lipcu w Siedlcach.

Podczas Turnieju finałowego rozegranego w strugach deszczu na stadionie w Wilkowie zawodniczki Wojciecha Suchowicza wygrały z drużyną Flis Leszkowice 5:0. Trzy bramki dla zespołu zdobyła Martyna Nowosad, a dwie Jagoda Wróbel.

w innym meczu z Wilkami Wilków wynik na 6:1 ustanowiły Jagoda Wróbel (5 goli)  i Roksana Kozłowska (1 bramka). Królową strzelczyń została Jagoda Wróbel, a najlepszą zawodniczką Martyna Nowosad.

Złote juniorki Suchowiczteam oprócz wyżej wymienionych to: Wiktoria Ciurysek,Wiktoria Siekierda,Amelia Małek,Karolina Muzyczuk,Natalia Kita,Karolina Bachanek,Jagoda Mączka,Klaudia Kołcon,Oliwia Zdanowska,Julia Kalman,Aleksandra Bednarz,Marta Sierkowska,Milena Skiba,Maja Petryk,Kier.zespołu Karolina Siekierda.

Na podium Mistrzostw znalazły się również ze srebrem Wilki Wilków i brązem Flis Leszkowice. Dwoma awansami na finały ogólnopolskie UKP Suchowiczteam uczcił tzecią rocznicę założenia Klubu.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe