Zbiórka do puszek na Katolickie Radio Zamość

  • 28.07.2020, 15:07
  • Joanna Suszko
Zbiórka do puszek na Katolickie Radio Zamość
W niedzielę (02.08) funkcjonowanie Katolickiego Radia Zamość będzie można wesprzeć poprzez ofiarę do puszek.

Katolickie Radio Zamość obchodzi w tym roku 22. rocznicę swojego istnienia. Przez ten czas nieprzerwanie prowadzimy misję ewangelizacyjną. Przekazujemy informacje ogólnopolskie, lokalne, a przede wszystkim te, które dotyczą wydarzeń w diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia naszych radiosłuchaczy i naszych diecezjan. W niedzielę (02.08) funkcjonowanie radia będzie można wesprzeć w naszych parafiach poprzez ofiarę do puszek – zapowiada ks. Sylwester Zwolak, dyrektor Katolickiego Radia Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Poza wsparciem finansowym prosimy także o modlitwę w intencji diecezjalnej rozgłośni: jej pracowników i wolontariuszy. Ze swej strony zapewniamy Państwa o stałej modlitwie za naszych ofiarodawców, szczególnie podczas Mszy świętej, którą w każdy poniedziałek o godz. 18.00  transmitujemy z zamojskiej katedry.

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe