Sport & Film w Dąbrowicy

  • 26.07.2020, 20:15
  • Joanna Ferens
Sport & Film w Dąbrowicy
Na boisku szkolnym w Dąbrowicy odbyło się (26.07) wyjątkowe wydarzenie skierowane do kinomanów i miłośników sportu zorganizowane przez jednostkę OSP Dąbrowica.

Można aktywnie, całymi rodzinami spędzić niedzielne popołudnie – tłumaczyła Teresa Kowal ze Stowarzyszenia ‘Dąb’ w Ciosmach:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Atrakcją wydarzenia były pokazy street workout, zaś o szczegółach i celach imprezy informował jeden z organizatorów i sędzia zawodów, Dominik Paluch:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Starania organizatorów docenił wójt Gminy Biłgoraj, Wiesław Różyński:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W programie znalazły się zawody sportowe street workout, pokazy profesjonalnych zawodników oraz seans filmowy ‘pod chmurką’. Obok dobrej zabawy organizatorzy zapewnili darmowy poczęstunek i napoje. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu ‘Obywatelski Duet!’ realizowanego przez Stowarzyszenie ‘Dąb’ w Ciosmach, współfinansowanego ze środków programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Joanna Ferens

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe