Nowa strzelnica w Biszczy

  • 02.08.2020, 21:03
  • Joanna Ferens
Nowa strzelnica w Biszczy
W Gminie Biszcza (02.08) została uroczyście otwarta strzelnica na wolnym powietrzu.

Jest to niejako reaktywacja strzelnicy, która już kiedyś w Biszczy istniała, a teraz niewielkim nakładem finansowym i pracą kilku osób powstała nowa – tłumaczył wójt Gminy Biszcza, Zbigniew Pyczko:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uznanie dla organizatorów wyraził wiceminister sprawiedliwości, Marcin Romanowski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Otwarciu strzelnicy towarzyszyła prezentacja broni, przeprowadzono także wstępne szkolenie z posługiwania się bronią, oddać można było także - pod nadzorem instruktorów - strzały do tarczy.

Strzelnica ma 100 metrów długości, 10 metrów szerokości i ustawić na niej będzie można 6 stanowisk Strzelać na niej można z broni z bocznym zapłonem, broni z centralnym zapłonem oraz strzelb gładkolufowych. Pieczę nad obiektem sprawował będzie Wojskowy Klub Sportowy ‘Technik’ z Zamościa.

Joanna Ferens

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe