ZUS na Jarmarku Sitarskim o PUE i bonie turystycznym

  • 04.08.2020, 10:43
  • Arkadiusz Efner
ZUS na Jarmarku Sitarskim o PUE i bonie turystycznym
Pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych pojawią się na Jarmarku Sitarskim w Biłgoraju, żeby pomóc mieszkańcom zainteresowanym bonem turystycznym.

W niedzielę, 9 sierpnia, na Jarmarku Sitarskim ZUS będzie udzielał porad z zakresu ubezpieczeń społecznych. Pracownicy będą także zakładać zainteresowanym osobom profile w Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE). Dostęp do platformy jest niezbędny między innymi osobom, które chcą skorzystać z bonu turystycznego. O szczegółach informuje Małgorzata Korba, rzecznik ZUS w województwie lubelskim:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do rejestracji profilu w PUE będzie potrzebny dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport. Trzeba również podać swój adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Będą one potrzebne do uruchomienia bonu turystycznego.
Stoisko informacyjne ZUS na Jarmarku Sitarskim w Biłgoraju będzie czynne w niedzielę, 9 sierpnia, w godzinach od 12.00 do 16.00, na placu przy Biłgorajskim Centrum Kultury. BCK jest organizatorem wydarzenia.

Arkadiusz Efner

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe