Cudzoziemncy zatrzymani

  • 12.08.2020, 09:37 (aktualizacja 12.08.2020, 09:40)
  • Małgorzata Kryk
Cudzoziemncy zatrzymani
Mundurowi z Placówki Straży Granicznej w Dołhobyczowie, pełniąc służbę na "zielonej granicy" w niedzielę (9.08) zatrzymali trzech cudzoziemców, którzy pieszo przekroczyli ukraińsko-polską granicę.

Zatrzymani mężczyźni w wieku: 27, 32 i 34 lat, nie posiadali przy sobie dokumentów uprawniających ich do wjazdu i pobytu na terytorium RP. Cudzoziemcy w rozmowie z mundurowymi przyznali, że celem ich podróży miały być kraje Unii Europejskiej. Po przeprowadzeniu czynności administracyjnych migranci zostali przekazani w drodze readmisji  ukraińskim służbom granicznym. Od początku roku funkcjonariusze Nadbużańskie Oddziału Straży Granicznej zatrzymali już 29 nielegalnych imigrantów.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe