Remont na ulicy Kilińskiego

  • 13.08.2020, 11:25 (aktualizacja 13.08.2020, 11:40)
  • Małgorzata Kryk
Remont na ulicy Kilińskiego
W 2019 roku zakończony został remont pierwszego z etapów ul. Kilińskiego, W ramach zadania powstała nowa nawierzchnia jezdni i ciąg pieszo – rowerowy. Jednak najważniejszym elementem remontu była wymiana kanalizacja deszczowej, gdzie zawsze tworzyły się zastoje wodne. Warunki drogowe znacząco poprawiły się dla kierowców, rowerzystów i pieszych. W tym roku prowadzony jest remont kolejnego, drugiego etapu.

Wykonawca remontu położył już nowe warstwy asfaltu, a obecne prace dotyczą montażu dwóch przejść dla pieszych z wyspą na środku jezdni (poniżej zdjęcia). Dyrektor Zamojskiego Zarządu Dróg Grodzkich Marcin Nowak przyznał, że większość prac została już wykonana. Obecnie trwają prace wykończeniowe.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do wszystkich użytkowników dróg, a więc pieszych, rowerzystów i kierowców apelujemy, aby w miejscach prowadzonych remontów zwolnic i zachować ostrożność.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe