Swoją celność sprawdzą łucznicy

  • 03.09.2020, 11:35
  • Małgorzata Kryk
Swoją celność sprawdzą łucznicy
Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, przy ul. Królowej Jadwigi 8 w dn. 5-6.09 (sobota, niedziela) odbędą się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w łucznictwie. W zmaganiach udział wezmą juniorzy młodsi, juniorzy i młodzieżowcy.

Sekcja łucznicza działa w Agrosie od początku istnienia klubu. Jej założycielem był trener Jan Stempel, wychowawca wielu pokoleń doskonałych zawodniczek. Podopieczne Jana Stempla zdobywały najwyższe trofea na mistrzostwach Polski, a później zwyciężały w turniejach międzynarodowych. Zawodnicy swoją celność doskonalą na terenie OSiR w Zamościu. Podczas tych Mistrzostw zagościmy w Zamościu ponad stu zawodników z terenu całej Polski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Łucznictwo jest bardzo popularnym sportem, dlatego Konrad Firek zaprasza na Mistrzostwa wszystkie osoby interesujące się łucznictwem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Głównymi celami tych Mistrzostw są:

- wyłonienie Mistrzów Zrzeszenia LZS,

- popularyzacja łucznictwa w Zrzeszeniu LZS

- ocena aktualnego poziomu wyszkolenia sportowego zawodników.

Organizatorami mistrzostw są krajowe zrzeszenie LZS przy współudziale: Ministerstwa Sportu i Turystyki, Wojewódzkiego Zrzeszenie LZS w Lublinie, Klubu Sportowego „AGROS” Zamość, Miasta Zamość.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe