"Rozmowy uBogacające"

  • 09.09.2020, 10:07 (aktualizacja 09.09.2020, 12:44)
  • Justyna Przeszło
"Rozmowy uBogacające"
"ROZMOWY UBOGACAJĄCE" to lektura dla każdego, w której, poza odpowiedziami na ważne pytania, Czytelnik znajdzie wiele pogody ducha, mocnych świadectw, inspiracji do podjęcia zmian we własnym życiu.

Mamy nadzieję, że Czytelnicy odnależli w niej samych siebie i poczuli się tak, jakby sami uczestniczyli w przeprowadzonych rozmowach. W końcu pytania, które w niej padają, są uniwersalne i warto byśmy zadali je przede wszystkim sobie.

Książka ta zrodziła się z pytań, które trapią wszystkich wierzących i z odpowiedzi udzielanych na podstawie własnego doświadczenia przez ludzi zaangażowanych w wielu przestrzeniach życia Kościoła i społeczeństwa. Dzięki temu wywołuje ona głębokie przeżycia duchowe, skłania do refleksji i przemiany własnego życia.

Katolickie Radio Zamość objęło patronat medialny nad tą publikacją.

Książka dostępna jest do kupienia na stronie internetowej: www.marianum.sklep.pl.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe