Zatrzymano przemytnika

  • 15.09.2020, 09:46 (aktualizacja 15.09.2020, 10:04)
  • Małgorzata Kryk
Zatrzymano przemytnika
Mundurowi z Placówki SG w Woli Uhruskiej (10.09) prowadzili działania związane z ochroną granicy państwowej. W ich trakcie, na terenie powiatu chełmskiego, mundurowi ujawnili w pobliżu rzeki granicznej Bug, duże tekturowe pudla wypełnione nielegalnymi papierosami.

Podczas dalszych działań, na miejsce sprowadzono psa służbowego, który podjął trop osoby i doprowadził do ukrywającego się przemytnika. Jak ustalili mundurowi, kontrabanda została wcześniej przemycona przez rzekę graniczną Bug z Ukrainy na terytorium Polski. Obywatel Ukrainy został zatrzymany, a ujawnione przemycone papierosy (10 250 paczek) o wartości ponad 140 tys. zł zabezpieczono. W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze. Zatrzymany cudzoziemiec po zakończonych czynnościach procesowych, został przekazany służbom granicznym Ukrainy.  

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe