Przełożone Sióstr Józefitek przyjadą do Lubaczowa

  • 24.09.2020, 12:08
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Przełożone Sióstr Józefitek przyjadą do Lubaczowa
W Lubaczowskiej Konkatedrze, w najbliższą sobotę (26.09) odbędzie się Sesja Formacyjna dla Sióstr Przełożonych, Formatorek i Referentek powołaniowych Zgromadzenia Sióstr Świętego Józefa.

To coroczne spotkanie, gromadzi wszystkie Siostry Józefitki, które są odpowiedzialne za wspólnoty zarówno polskie jak i europejskie.
Zazwyczaj odbywa się ono w całości w Domu Generalnym w Krakowie, jednak w tym roku odbędzie się także sesja wyjazdowa w Lubaczowie, związana ze 100. leciem śmierci Świętego Zygmunta Gorazdowskiego, założyciela Zgromadzenia. Jest to związane z procesem beatyfikacyjnym Księdza Zygmunta Gorazdowskiego, który rozpoczął się właśnie w Lubaczowie, wyjaśnia Przełożona Sióstr Józefitek w Lubaczowie, Siostra Andrzeja Niemczyk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W programie spotkania, Siostry nawiedzą także Sanktuarium Matki Bożej Łukawieckiej w Łukawcu, ze słynącym łaskami obrazem Pani Tartakowskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rozpoczęcie wydarzenia odbędzie się w Sali Teatralnej Lubaczowskiej Konkatedry o godzinie 10.00.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe