04-10-2020 Uchanie

  • 04.10.2020, 17:45
  • Joanna Suszko
04-10-2020 Uchanie
Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Uchaniach.

Niedziele Radiowe to akcja Katolickiego Radia Zamość organizowana na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. W niedzielę, 4 października odwiedziliśmy parafię pw. Wniebowzięcia NMP w Uchaniach w dekanacie Grabowiec. Proboszczem parafii od roku jest ks. Dariusz Bajwoluk.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

O gospodarczych pracach w parafii porozmawialiśmy z Andrzejem Rosińskim, przedstawicielem Rady Duszpastersko-Ekonomicznej w parafii Uchanie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Dorota Jarocha, katechetka w miejscowej szkole podstawowej powiedziała nam o lekcjach katechezy, o zaangażowaniu dzieci i młodzieży w życie parafialne oraz w działalność koła misyjnego i Szkolnego Koła Cartias.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Składamy serdeczne podziękowania proboszczowi parafii w Uchaniach, ks. Dariuszowi Bajwolukowi za zaproszenie Katolickiego Radia Zamość i zorganizowanie Niedzieli Radiowej.

Joanna Suszko

Zdjęcia (26)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe